Skup nieruchomości za gotówkę

KUPUJEMY NIERUCHOMOŚCI W JASTRZĘBIU-ZDROJU I OKOLICZNYCH MIEJSCOWOŚCIACH 

Jeżeli...
zależy Ci na szybkiej sprzedaży nieruchomości, potrzebujesz gotówki "od zaraz", nie masz czasu szukać klienta, przerażają Cię długie procedury urzędowe... Zadzwoń!

Sprzedaż nieruchomości to długotrwały proces, nieraz ciągnie się miesiącami, a nawet latami. Osoba potrzebująca gotówki "od zaraz" ma dwa rozwiązania, albo wziąć kredyt pod zastaw nieruchomości, albo ją sprzedać.

I. Kredyt

Kredyt wiąże się z tym, że musimy spłacić znacznie więcej niż pożyczyliśmy, kwota pożyczki jest zazwyczaj znacznie niższa niż wartość nieruchomości, nie jest przyznawany każdemu (wymagane są odpowiednie zarobki), jego załatwienie wymaga czasu, a ponadto jeśli nie uda się go w odpowiednim czasie spłacić, to i tak bank zabierze nam nieruchomość.

II. Szybka sprzedaż za gotówkę

Szybka sprzedaż nieruchomości za gotówkę jest w tym wypadku idealnym rozwiązaniem, gdyż pieniądze można otrzymać nawet tego samego dnia, nie są wymagane żadne dokumenty o zarobkach, a kwota, którą otrzyma się za nieruchomość jest podobna do tej, jaką bank pożyczy pod zastaw tej nieruchomości.
Naszym klientom oferujemy

szybką decyzję o zakupie
szybką płatność gotówką
pomoc w przeprowadzeniu formalności
pomoc prawną

Jeżeli chcesz sprzedać szybko nieruchomość to...

Skontaktuj się z nami jak najszybciej !